CZŁONKOWIE IZBY

Polska Izba Morskiej Energetyki Wiatrowej (PIMEW) to 127 Członków-Założycieli oraz sukcesywnie dołączający Członkowie:

  • ABI GreenTech Sp. z o.o.
  • Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
  • Archer Poland Sp. z o.o.
  • Attis Broker Sp. z o.o.
  • BALTEX Sea Development Sp. z o.o.
  • Baltic Diving Solutions Sp. z o.o.
  • Baltic Drive Sp. z o.o.
  • Baltic Operator Sp. z o.o.
  • Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.
  • Blue Armada Robotics Sp.z o.o.
  • Blue Ocean Investments Anna Wiosna
  • Bogumił Szeplewicz
  • Bota Green Offshore Sp. z o.o.
  • Bota Shipping Sp. z o.o.
  • BOTA Technik Sp. z o.o. sp.k.
  • Bota Wind Energy Sp. z o.o.
  • Bureau Veritas Polska Sp. z o.o.
  • Centrum Nowych Kompetencji Sp. z o.o.
  • CO-MADE Sp. z o.o.
  • Convertertec Poland Sp. z o.o.
  • CRIST Offshore Sp. z o. o.
  • DAAS Group Sp. z o.o.
  • Deepdive Piotr Cholewa
  • DYNPAP Sp. z o.o.
  • EBDIVE Marcin Petrusewicz
  • Elecom Sp. z o.o.
  • Elektropaks Sp. z o.o.
  • EL-MARK sp. z o. o. sp. kom.
  • ELSOMA Maciej Jaskulski
  • Energy Market Observer Sp. z o.o.
  • Energomontaż-Północ Gdynia S.A. w restrukturyzacji
  • Enstream sp. z o. o.
  • EU-Cert Sp. z o. o.
  • Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. Sp. k.
  • Forestnur-Swim Robert Szmaciński
  • FRS Windcat Polska Sp. z o.o.
  • GDAŃSKA STOCZNIA "REMONTOWA" IM. J. PIŁSUDSKIEGO S.A.
  • Gdynia Maritime Construction sp. z o.o.
  • GE Power Sp. z o.o.
  • Geo Ingenieurservice Polska Sp. z o.o.
  • GGT SOLUTIONS S.A.
  • Globetek Sp. z o.o.
  • Gospodarka Morska Sp. z o.o.
  • GOTECH Sp. z o.o.
  • GRUPA GEOFUSION Sp. z o.o.
  • Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o.
  • GuD Offshore Wind Polska Sp. z o.o.
  • HASKONINGDHV POLSKA SP. Z O.O.
  • Highwork Usługi Alpinistyczne Mateusz Janiuk
  • Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.
  • Henryk Młodawski - Consulting
  • Horizontal Drilling International S.A. 
  • IEFA Karol Szacoń
  • Industria Project Sp. z o.o.
  • Janusz Czajkowski Marine Energy
  • J.S. HAMILTON QUALITY SERVICES
  • JB Consulting
  • Jotun Polska Sp. z o.o.
  • Karolina Drozd Architecture 8 Design Studio
  • KG-Consulting Krzysztof Galewski
  • KOZIKOWSKI & PARTNERS Sp. K.
  • Kozłowski Tomasik Oszczak Sp. K.
  • Krzysztof Zamaro Diver
  • Lisiecki Kadry Konsultacje
  • LKK sp. z o. o.
  • LOTOS Petrobaltic S.A.
  • Łukasz Czop
  • MAG Offshore sp. z o.o.
  • Maj Diving Michał Kiełpiński
  • Marine Survey Service Przemysław Łodygowski 
  • Mariusz Woźniak - usługi nurkowe
  • MAKROMOR Sp. z o.o.
  • MAR-SERW Marcin Komin
  • MD Office Dorota Morka
  • MEWO S.A.
  • MF Michał Frączyk
  • MOR-TECH Tomasz Dąbrowski
  • Mostostal Pomorze S.A.
  • MW Eco-Link
  • NAVA Engineering Gdańsk Sp. z o.o.
  • NKT S.A.
  • N-Sea Polska Sp. z o.o.
  • Offshore Pro Solutions
  • Officina Baltica sp. z o. o.
  • Paweł Kruk Okeanos Diving
  • ORLEN Neptun Sp. z o.o.
  • OW Polska Sp. z o.o.
  • PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Sp. k-a 
  • P.H.U. "JES" Piotr Tomczak
  • Polski Rejestr Statków S.A.
  • Polskie Linie Oceaniczne S.A.
  • Polskie Forum Technologii Morskich
  • Polskie Ratownictwo Okrętowe Sp. z o.o.
  • PRACOWNIA PROJEKTOWA KRZYSZTOF BROŻ
  • PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.
  • PROTEA S.A.
  • PŻB Offshore Sp. z o.o.
  • Rafał Michalak
  • Rafał Żurawski
  • Ramboll Polska Sp. z o.o.
  • REMET S.A.
  • Remontowa Electrical Solutions Sp. z o.o.
  • Remontowa Hydroster Systems Sp. z o.o.
  • REMONTOWA SHIPBUILDING S.A.
  • REMOtrade Sp. z o.o.
  • RS Diver Robert Sławęcki
  • Rumia Invest Park Sp. z o.o.
  • RWE Offshore Wind Poland Sp. z o.o.
  • Schneider Electric Polska Sp. z o.o.
  • Sea Wind Polska Sp. z o.o.
  • Seaway7 Management AS
  • Semco ETP Renewables Sp. Z o. o.
  • SHEFFIELD GREEN Sp. z o.o.
  • Smulders Projects Poland Sp. z o.o.
  • Special Metals Works Sp. z o.o. 
  • STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
  • STEMOR Sp. z o.o.
  • "STERN-CONSULTING" Allaart Stern 
  • Stocznia Gdańska sp. z o.o.
  • StoGda Ship Design & Engineering Sp. z o.o.
  • Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o.
  • Team Diver Tomasz Szymański
  • TELE-FONIKA Kable S.A.
  • Teraz Jacht Krzysztof Kupczyk
  • Trident BMC Sp. z o.o.
  • Tschudi Logistics Sp. z o.o.
  • Usługi Morskie Tomasz Kierzkowski
  • Usługi Nawigacyjne - Andrzej Duchnowski
  • UXO Control Polska Sp. z o.o.
  • VULCAN Training & Consultancy Sp. z.o.o.
  • Wind Audit Sp. z o.o.
  • Windhunter Academy Sp. z o.o.
  • ZBROJA ADWOKACI sp. kom.
  • ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY INSTALACJE WOD.-KAN., C.O., GAZ. S.C. JANICKI PIOTR, JANICKI JACE

DANE KONTAKTKOWE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLSKA IZBA MORSKIEJ ENERGETYKI WIATROWEJ
KONTAKT KONTAKT
Google maps

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.