KIM JESTEŚMY?

KIM JESTEŚMY?

SAMORZĄD GOSPODARCZY

Polska Izba Morskiej Energetyki Wiatrowej (PIMEW) jest pierwszym w Polsce samorządem gospodarczym dla sektora morskiej energetyki wiatrowej, zrzeszającym podmioty prowadzące lub planujące działalność w zakresie produkcji komponentów, świadczenia usług, handlu lub budownictwa dla sektora morskiej energetyki wiatrowej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Jesteśmy profesjonalną organizacją członkowską, prowadzącą aktywną i konsekwentną działalność na rzecz promowania, powstania i rozwoju energetyki wiatrowej w polskich obszarach morskich, w tym działalność popularyzatorską, edukacyjną oraz lobbingową.

KIM JESTEŚMY?

MERYTORYCZNA WSPÓŁPRACA

PIMEW realizuje swoją działalność poprzez organizację konferencji i seminariów, publikację koncepcji i analiz oraz udział w międzynarodowych i krajowych projektach, dotyczących rozwoju morskiej energetyki wiatrowej na Morzu Bałtyckim.

 

Jedną z kluczowych dziedzin działalności PIMEW jest merytoryczna współpraca z administracją publiczną wszystkich szczebli oraz eksperckie wspieranie prac legislacyjnych i regulacyjnych, umożliwiających rozwój morskiej energetyki wiatrowej w Polsce.

PIMEW JEST CZŁONKIEM:

PLIKI DO POBRANIA

DANE KONTAKTKOWE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLSKA IZBA MORSKIEJ ENERGETYKI WIATROWEJ
KONTAKT KONTAKT
Google maps

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.