WYDARZENIA

23.05.2024

Tour_de_Wind 2024

Polska Izba Morskiej Energetyki Wiatrowej (PIMEW) jest Partnerem organizowanego przez windhunter_group rajdu rowerowego Tour_de_Wind 2024. Wydarzenie kierowane jest do entuzjastów energii odnawialnej.
19.05.2024

Regaty PIMEW OFFSHORE WIND ENERGY CUP 2024

Data wydarzenia: 19.-20.05.2024. Wraz z VULCAN Training & Consultancy, współorganizatorem regat, zapraszamy do udziału w wydarzeniu, w którym łączymy świetną integrację i networking, sportową rywalizację i zabawę przedstawicieli branży, przyjaciół i sympatyków morskiej energetyki wiatrowej.
16.05.2024

Contracting for Offshore Wind

Pierwsze seminarium poświęcone umowom w procesie rozwoju morskich farm wiatrowych. W czasie wydarzenia omówione zostaną kluczowe kwestie związane z umowami projektowymi, budowlanymi, dostawczymi i instalacyjnymi specyficznymi dla projektów morskich farm wiatrowych na obecnym rynku. Seminarium skierowane jest do Członków Polskiej Izby Morskiej Energetyki Wiatrowej (PIMEW), reprezentujących całych łańcuch dostaw offshore wind, w tym deweloperów, wykonawców i podwykonawców.
10.04.2024

IX Seminarium - Akademia OFFSHORE® powered by Orlen Neptun

Data wydarzenia: 10.04.2024. Seminaria dla praktyków, które powstają w ścisłej korelacji z bieżącymi wydarzeniami na rynku offshore wind w Polsce, przynosząc jak zawsze najnowszą, sprawdzoną i trudno dostępną wiedzę techniczną związaną z wybranymi obszarami realizacji projektów morskich farm wiatrowych.

DANE KONTAKTKOWE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLSKA IZBA MORSKIEJ ENERGETYKI WIATROWEJ
KONTAKT KONTAKT
Google maps

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.