Contracting for Offshore Wind

Wspólnie z Kancelarią Kozłowski Tomasik Oszczak organizujemy pierwsze seminarium poświęcone umowom w procesie rozwoju morskich farm wiatrowych. W czasie wydarzenia omówione zostaną kluczowe kwestie związane z umowami projektowymi, budowlanymi, dostawczymi i instalacyjnymi specyficznymi dla projektów morskich farm wiatrowych na obecnym rynku. Seminarium skierowane jest do Członków Polskiej Izby Morskiej Energetyki Wiatrowej (PIMEW), reprezentujących całych łańcuch dostaw offshore wind, w tym deweloperów, wykonawców i podwykonawców.

 

Seminarium odbędzie się 16 maja 2024 r., w godzinach od 9:30 do 13:30, w biurze Kozłowski Tomasik Oszczak w Warszawie.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formule hybrydowej z wykorzystaniem Microsoft Teams.

 

Aby zapisać się na seminarium, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres: events@ktolegal.com. W wiadomości prosimy podać: imię i nazwisko uczestnika, nazwę firmy, adres e-mail oraz numer telefonu. Prosimy również o wybranie formy uczestnictwa - stacjonarnej lub zdalnej. W odpowiedzi do osób, które zdecydują się na udział zdalny, rozesłane zostanie zaproszenie na spotkanie Microsoft Teams.

DANE KONTAKTKOWE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLSKA IZBA MORSKIEJ ENERGETYKI WIATROWEJ
KONTAKT KONTAKT
Google maps

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.