10.04.2024 | IX Seminarium - Akademia OFFSHORE® powered by Orlen Neptun

Za nami IX Seminarium Akademii OFFSHORE® powered by Orlen Neptun. Tematem wydarzenia, które odbyło się 10.04.2024 w ARCHE Dworze Uphagena, było: „Układanie i serwis kabli podmorskich”. IX Seminarium odbyło się pod patronatem merytorycznym NKT S.A.

 

 

Wydarzenie było ogromnym sukcesem - wszystkie miejsca zostały wyprzedane, a lista obecności rosła jeszcze na dzień przed spotkaniem. W seminarium wzięło udział ponad 50 osób, reprezentujących szeroki wachlarz firm należących do łańcucha dostaw dla morskiej energetyki wiatrowej. Trzy wnikliwe prelekcje zostały wygłoszone przez specjalistów NKT: Jakuba Vastmansa oraz Fredrica Holmgrena. 

 

Duże zainteresowanie seminarium wskazało, jak istotna dla rozwoju morskiej energetyki wiatrowej w Polsce jest ciągła wymiana doświadczeń między praktykami. Formuła seminarium stała się także doskonałą okazją do networkingu.

 

Polska Izba Morskiej Energetyki Wiatrowej (PIMEW) deklaruje realizację jeszcze trzech spotkań w ramach Akademii OFFSHORE® powered by Orlen Neptun w 2024 r. Szczegółowe informacje o kolejnych Seminariach będą pojawiały się na stronie Izby (www.pimew.pl) oraz na LinkedIn (@Polish Offshore Wind Industry Chamber (PIMEW))

Akademia OFFSHORE® powered by Orlen Neptun to:

 

  • transfer rzetelnej i sprawdzonej informacji technicznej;
  • pogłębiona dyskusja i analiza wybranych zagadnień związanych z realizacją i eksploatacją;
  • projektów farm morskich elektrowni wiatrowych;
  • przegląd najnowszych technologii dostępnych na rynku oraz nowinek z dziedziny B+R;

IX Seminarium Akademii OFFSHORE® powered by Orlen Neptun

Autorem zdjęć jest Piotr Manasterski.

DANE KONTAKTKOWE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLSKA IZBA MORSKIEJ ENERGETYKI WIATROWEJ
KONTAKT KONTAKT
Google maps

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.