12-13.03.2024 | Transport Week 2024

W dniach 12-13.03.2024 r. odbyła się 13. edycja międzynarodowej konferencji Transport Week, jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z transportem, logistyką oraz portami morskimi goszczących na mapie Pomorza. Organizatorem wydarzenia była firma Actia Forum.

Od ponad dekady konferencja Transport Week przybliża uczestnikom najbardziej aktualne i ważne tematy związane z transportem, logistyką i branżą portową. I tym razem międzynarodowi eksperci poruszyli kwestie, które kształtują obecne oblicze tych sektorów, począwszy od aktualnych trendów, poprzez analizę rynku, aż po rozwój infrastruktury.

 

Transport Week 2024 wiąże się także z premierą BPO Offshore Wind Conference, organizowaną we współpracy z Baltic Ports Organization zrzeszającą już ponad 50 członków reprezentujących najbardziej znaczące porty i interesariuszy w regionie Morza Bałtyckiego (Baltic Sea Region – BSR). Wydarzenie pozwoli zorientować się uczestnikom w temacie roli portów w projektach rozwoju morskiej energetyki wiatrowej.

 

W czasie tegorocznej edycji, Jakub Budzyński, Prezes Polskiej Izby Morskiej Energetyki Wiatrowej, był moderatorem drugiego dnia konferencji. 

 

Transport Week 2024 wiązał się także z premierą BPO Offshore Wind Conference, organizowanej we współpracy z Baltic Ports Organization zrzeszającej  ponad 50 członków reprezentujących najbardziej znaczące porty i interesariuszy w regionie Morza Bałtyckiego (Baltic Sea Region – BSR). Wydarzenie miało na celu przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z rolą portów w projektach rozwoju morskiej energetyki wiatrowej. 

Transport Week 2024

DANE KONTAKTKOWE

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
POLSKA IZBA MORSKIEJ ENERGETYKI WIATROWEJ
KONTAKT KONTAKT
Google maps

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.